2
Модуль AT-WMBUS-08; -16; 17 APT-OMS-NA-1; 2

Каталожні карти:

Для монтажу на механізмі зчитування водолічильників для квартир для ХВ та ГВ типу JS Smart + і Smart З +. Потужність 10 mW діапазон до 300 м на відкритому просторі.

1
Модуль AT-WMBUS-19; APT-OMS-NA-3; 4; 5

Каталожні карти:

Радіонакладка призначена для безпосереднього монтажу на механізмі зчитування водолічильників для холодної води: домашніх типу JS Master +, Master C + і промислових типу MWN; MWN / JS. Потужність 10 mW діапазон до 300 м на відкритому просторі.

Взаємодія з лічильниками:

  • APT-OMS-NA-3 / AT-WMBUS-19 – JS6,3÷16
  • APT-OMS-NA-4 - MWN40÷300; MP40÷100; JS50÷100
  • APT-OMS-NA-5 - MWN40÷300 (IP68)
APT-VERTI-1_3a5adf1
Модуль APT-VERTI-1

Пристрій для комунікації між радіомодулями вимірювальних приладів і інкасаторських додатком, встановленим на мобільному пристрої.

Перетворює сигнал між радіоінтерфейсом в діапазоні ISM 868 МГц і Bluetooth / USB.

Управляється за допомогою програми на мобільному пристрої, прослуховує і приймає фрейми даних по радіозв'язку в режимі спонтанної передачі даних T1, а також виконує зчитування та налаштування в режимі двосторонньої передачі даних T2.

4
Модуль AT-WMBUS-04

Зовнішній радіомодуль призначений для взаємодії з лічильниками, обладнаними імпульсними передавальними пристроями NK. Потужність 10 mW діапазон до 300 м на відкритому просторі.

9
Репитер AT-WMBUS-05

Репитер радіосигналу є проміжним пристроєм радіозв'язку між радіомодулями і концентратором. Репитер збільшує максимально допустима відстань між цими пристроями. Репитер працює за принципом повторної передачі прийнятих від радіомодулів кадрів даних

5
Накладка APT-WMBUS-NA-1 

Універсальна радіонакладка APT-WMBUS-NA-1 являє собою знімний блок, що складається з перехідного кільця, радиомодуля і кришки.

Модуль призначений для бездротової передачі даних вимірювань в діапазоні ISM 868 МГц відповідно до протоколу Wireless M-Bus.

Радіонакладка сканує спеціальну стрілку лічильного механізму водолічильника за допомогою індукційної системи, яка виявляє і розпізнає напрямки
її обертання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.