НОВИНИ

Heading photo

2024

Смартлічильники Apator Powogaz – надійний вибір для енергетичної безпеки України! 

 • Читати більше

  Президент України Володимир Зеленський під час засідання Ставки Верховного Головнокомандувача наголосив на необхідності встановлення смартлічильників у кожній школі, лікарні та державній установі. Це важливий крок для забезпечення енергоефективності та безперебійного опалювального сезону.

  Apator Powogaz пропонує сучасні смартлічильники, які допоможуть контролювати та зменшувати енергоспоживання в усіх державних установах. Наші технології сприяють збереженню ресурсів та підвищують енергетичну незалежність країни.

  Підтримайте ініціативу президента – обирайте Apator Powogaz для вашої школи, лікарні чи адміністративної будівлі. Разом ми забезпечимо стабільне та ефективне майбутнє для України!

Heading photo

2024

Apator Powogaz та TVO Group на виставці Aqua Therm 2024

 • Читати більше

  Як офіційний і ексклюзивний дистриб'ютор продукції Apator Powogaz в Україні, ми з гордістю взяли участь у Міжнародній виставці AquaTherm, що відбулася у Києві з 14 по 16 травня 2024 року. Спираючись на успіх минулорічної участі, цей захід дозволив нам продемонструвати наше непохитне прихильність до інновацій у галузі управління водними ресурсами.
  Огляд заходу:AquaTherm Kyiv є провідною виставкою, що фокусується на водопостачанні, енергоефективному опаленні, промисловому холодильному обладнанні, вентиляції, кондиціонуванні повітря та сантехніці. Цього року захід зібрав лідерів галузі та експертів для обговорення новітніх технологій та рішень.
  Наші досягнення:Минулого року ми взаємодіяли з понад 9,500 учасниками, включно з керівниками водоканалів і тепломереж, муніципалітетами, державними установами, і великими забудовниками багатоквартирних будинків. Цього року ми поглибили ці стосунки та встановили нові, продемонструвавши наші останні досягнення у технологіях в сфері.
  Основні обговорені теми:Виставка 2024 року зосередилася на підвищенні стійкості критичної інфраструктури в Україні, особливо у секторах водопостачання та виробництва тепла. Обговорювались питання співпраці з міжнародними донорськими організаціями та висвітлені проекти громад, спрямовані на реконструкцію та відновлення життєво важливих послуг.

Heading photo

2024

З'їзд наших партнерів з Черкас та Кременчука у місті Луцьку

 • Читати більше

  Місто Луцьк на сьогоднішній день є одним з лідерів у впроваджені технологій Інтернету речей (IoT) в Україні. І це завдяки повній охопленості мережею LoRaWAN. Ця технологія бездротового зв'язку відкриває необмежені можливості для розвитку розумного міста, де кожен аспект життя може бути покращений завдяки автоматизації різних аспектів міського життя

  Успішна реалізація LoRaWAN у Луцьку надихає інші міста України приєднатися до цього технологічного руху. Ми переконані, що використання LoRaWAN у водному господарстві – це лише початок шляху до створення сучасних, ефективних та стабільних систем водопостачання для кожного міста.

  Нещодавно ми організували з'їзд наших партнерів з Черкас та Кременчука у місті Луцьку, де проводили обмін досвідом та активно шукали нові рішення. У рамках нашої діяльності ми співпрацюємо зі спеціалістами водного сектору, здійснюємо дослідження, маючи на меті поширення інноваційних підходів та сприяння їхньому впровадженню на рівні всієї країни, що в свою чергу сприяє покращенню якості надання водних послуг населенню.

  Зустріч з партнерами стала важливим кроком у напрямку поглиблення співпраці та обміну інноваційними ідеями для подальшого розвитку сфери водопостачання та використання IoT-технологій в цьому процесі.

Heading photo

2024

Договір Вінницяоблводоканал та офіційого дистриб'ютора Apator Powogaz 

 • Читати більше

  Із великою повагою та вдячністю хочемо повідомити про нашу співпрацю з Вінницяоблводоканал, завдяки якій жителі міста Вінниця відтепер мають змогу на вигідних умовах придбати лічильники через водоканал, а саме:     - Для побутових споживачів - 800 грн, з можливістю розстрочки до 6 місяців;      - Для юридичних осіб - 1850 грн (100% оплата).
  Цей вибір свідчить про довіру до якості та надійності нашого обладнання. Наші лічильники відповідають найвищим стандартам якості та безпеки, що гарантує стабільне та надійне водопостачання, що забезпечує надійне та стабільне водопостачання.
  Певні, що ця співпраця сприятиме зростанню комфорту для всіх мешканців міста, та разом з Вінницяоблводоканал ми зобов'язуємося продовжувати забезпечувати найвищу якість обслуговування для всіх наших клієнтів.

Heading photo

2023

Apator Powogaz та TVO Group на виставці Aqua Therm 2023

 • Читати більше

  Ми як офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор продукції Apator Powogaz в Україні прийняли участь у Міжнародній виставці Aqua Therm, що проходила в м. Київ з 16 по 18 травня 2023 року.
  Aqua Therm – виставка водопостачання, енергоефективного опалення, промислового холоду, вентиляції, кондиціонування та сантехніки. За весь період виставки кількість відвідувачів перевищила 9500 осіб. Серед відвідувачів та учасників заходу були: керівники водоканалів та тепломереж України, муніципалітети, органи державного самоврядування, директори великих забудовників багатоквартирного житла, керуючих компаній, проєктувальники та монтажники – представники критичної та соціальної інфраструктури.
  Відвідувачі знайшли для себе конкретні та дієві рішення щодо своїх потреб. Ми зібрали більше ніж 150 контактів з усієї України, з якими зараз проводимо зустрічі та переговори.
  Основними тематиками проведеної виставки були: співпраця міжнародних донорських організацій та підприємств критичної інфраструктури у сфері водопостачання та теплогенерації, забезпечення стабільної роботи водоканалів та теплоелектроцентралей в умовах війни, презентація громадами проектів реконструкції та відновлення об’єктів критичної інфраструктури.

Heading photo

2022

В Бердичеві вивчають можливість впровадження новітньої системи обліку водо- й теплоресурсів

 • Читати більше

  Одне з найголовніших завдань місцевої комунальної галузі - забезпечити громаду теплом та водою. Підприємствам водо- та теплопостачання треба забезпечити надання якісних послуг в міжопалювальний період, отримуючи прибутки для подальшого розвитку, шляхом удосконалення своєї діяльності. Точність обліку використаних спожитих ресурсів напряму залежить від якості та можливостей лічильників, а саме передачі та контролю показників.
  З цією метою представники нашої компанії зустрілись з міською головою Сергієм Орлюком, його заступниками, а також керівниками «Бердичівводоканалу» та «Бердичівтеплоенерго», продемонструвавши зразки лічильників та самого модуля, який здійснює зняття та передачу даних.
  Результатом даної зустрічі є підготовка комерційної пропозиції з нашого боку, а також поставка кількох приладів для Водоканалу та Тепломережі, аби підприємства могли їх протестувати.

Heading photo

2021

TVO Group + Епіцентр К

 • Читати більше

  Ми раді поділитися з вами новиною про початок співпраці Ексклюзивного дистриб'ютора продукції Apator Powogaz в Україні – групи компаній TVO Holding із національною мережею торгівельних центрів «Епіцентр» та «Нова Лінія».
  З 23 грудня 2021 року лічильники виробництва Apator Powogaz представлені у 8 магазинах мережі в м. Київ:● вул. Братиславська, 11● Кільцева дорога, 1-б● вул. Берковецька, 6В● вул. Кришталева, 6● вул. Григоренка, 40● вул. Віскозна, 4● вул. Полярна, 20Д
  Вся продукція одного з найбільших європейських виробників лічильників Apator Powogaz сертифікована в Україні, відповідає високим стандартам якості та законодавчим вимогам до вимірювальних приладів.

Heading photo

2021

Apator Powogaz та TVO Group на виставці Aqua Therm 2021

 • Читати більше

  Виставка – це завжди найкраща можливість познайомитися ближче, поспілкуватися, налагодити нові контакти і дізнатися про інноваційні рішення в профільній сфері.
  У цьому році група компаній TVO Group – офіційний та ексклюзивний дистриб’ютор виробника лічильників води і тепла Apator Powogaz – була активним учасником 23-ї Міжнародної виставки енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, промислового холоду, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів Aqua Therm.
  Проектувальники, водоканали, будівельні та компанії, що надають послуги водо- і теплопостачання, а також інші представники галузі отримали вичерпну інформацію про:● переваги приладів Apator Powogaz;принципи роботи систем автоматизації обліку комунальних послуг;● досвід успішних проектів від провідних експертів ринку.
  Виставка проходила з 18 по 20 травня в Міжнародному виставковому центрі.
  Крім лічильників води і тепла Apator Powogaz, які вже давно користуються попитом в Україні, наші фахівці на виставці представили комплексні рішення по автоматизації обліку комунальних ресурсів.

Heading photo

2021

TVO Group отримала ексклюзивний контракт від Apator Powogaz на дистрибуцію продукції в Грузії

 • Читати більше

  Група компаній TVO і один з найбільших виробників приладів обліку води і тепла Apator Powogaz підписали договір на продаж обладнання на території Грузії.

  Вихід на ринок Грузії, розвиток партнерських відносин і створення ексклюзивної дилерської мережі Apator Powogaz Georgia є однією зі стратегічних цілей компанії у 2021 році.

  Перші зустрічі з потенційними партнерами - дилерами продукції Apator Powogaz, а також представниками ТОП-10 забудовників багатоквартирних будинків Грузії були проведенs навесні цього року.

  TVO Group - це група компаній, яка займається оптовим продажем обладнання, а також розробкою та впровадженням Smart-рішень для обліку комунальних послуг в Україні.

  В Україні обладнання Apator Powogaz закуповують усі великі забудовники багатоквартирного житла, а також інші комерційні та промислові підприємства. В асортименті понад 100 видів продукції.

Heading photo

2021

Львівводоканал та офіційний дистриб'ютор Apator Powogaz в Україні підписали договір

 • Читати більше

  З метою створення додаткових послуг для споживачів Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" та офіційний і ексклюзивний дистриб'ютор продукції Apator Powogaz в Україні - група компаній TVO Group - підписали угоду про продаж приладів обліку води та готових рішень для систем автоматизації.
  "Для нас важливо постійно розширювати спектр послуг і надавати кращий вибір для наших споживачів. Незабаром клієнт, який приходить до сервісного центру, зможе скористатися додатковою послугою - отримати розширену консультацію та придбати потрібний прилад обліку", - зазначив директор підприємства Дмитро Ванькович на підписанні угоди на початку квітня.
  У центрі обслуговування на інформаційних стендах представлено зразки найкращих виробників, щоб споживачі мали широкий вибір і можливість підібрати обладнання з необхідними технічними характеристиками.
  В Україні квартирні та загальнобудинкові лічильники води Apator Powogaz, а також Smart-рішення для автоматизації обліку мають попит практично у всіх великих компаній, які займаються будівництвом багатоквартирного житла.
  "Устаткування відповідає всім міжнародним та українським стандартам і вимогам технічних регламентів, виготовляється, збирається, комплектується і проходить контроль якості на заводі в Європі", - додав керівник групи компаній TVO Group Ярослав Білоус.

Heading photo

2021

Лічильники Apator Powogaz презентували в Рівноводоканалі

 • Читати більше

  Прилади обліку води та тепла, які майже не ламаються, яким не страшні ні бруд, ні конденсат. Захищені від впливу магнітного поля та готові для інтеграції в системи автоматичного передавання даних. Діаметр лічильників від 15 до 300 мм - починаючи від невеликих квартирних і закінчуючи загальнобудинковими та промисловими.
  Презентація приладів обліку води Apator Powogaz головам ОСББ, місцевим проектантам і керівникам районних водопостачальних підприємств відбулася 15 лютого на базі "Рівнеоблводоканалу". Починаючи з 2019 року наша компанія представляє в Україні європейський завод-виробник Apator Powogaz.
  "Ідея презентації на базі водоканалу виникла не випадково", - каже директор компанії "ТСТ Груп", регіональний дилер компанії Apator Powogaz Іван Якима.
  В Україні ухвалено закон про комерційний облік, і наразі гостро стоїть питання організації комерційного, розподільчого обліку, обліку в приватному секторі, в новобудовах і передачі цих даних.
  На "Рівнеоблводоканалі" не приховують, що з продукцією цього виробника приладів обліку води і тепла працюють уже не перший рік. Кажуть, що це найбільш оптимальна пропозиція на ринку у співвідношенні "ціна - якість". Крім того, матеріали, з яких виготовлено прилади обліку, європейського виробництва - там немає ні китайських, ні російських складових. В Україні ця компанія має розгалужену мережу представництв, тож жодних проблем із гарантійним та післягарантійним обслуговуванням не виникало.
  "Ми працюємо з цим виробником уже понад п'ять років, - каже директор "Рівнеоблводоканалу" Андрій Карауш. - У нас стоїть їхнє обладнання на свердловинах, на теплопунктах. У квартирах рівнян такі лічильники поки що не дуже поширені, бо коштують дещо дорожче порівняно з іншими, але ці прилади обліку справді зручні та надійні".

Heading photo

2019

TVO Group та Apator Powogaz підписали контракт на ексклюзивне дистриб'юторство

 • Читати більше

  Починаючи з 2019 року наша компанія представляє в Україні європейський завод-виробник Apator Powogaz.
  Через розвинену регіональну мережу дилерів ми офіційно завозимо і продаємо близько 100 найменувань продукції: водо-, теплолічильники, обладнання та комплектуючі для систем автоматизації та дистанційного знімання й передавання показників з приладів обліку.
  У грудні 2020 року наша компанія продовжила співпрацю із заводом Apator Powogaz підписавши п'ятирічний контракт постачання.
  Виданий на основі договору Сертифікат підтверджує статус групи компаній TVO Group як офіційного та ексклюзивного дистриб'ютора на території України всіх видів продукції Апатор Повогаз до 2025 року.
  Також варто додати, що вся продукція польського виробника, який є одним з найбільших європейських виробників подібного обладнання, сертифікована і дозволена для продажу на території України.

Made with